0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Спеціальні засоби


Критерій сортування
Показано 1. 4 із 4


DETAS 500 мл

Средство для удаления жевательной резинки


Ціна для продажу: 850,00 ₴


Anti Static Spray 5 l


Ціна для продажу: 1350,00 ₴


Leather Cleaner 1 l


Ціна для продажу: 1200,00 ₴


Formula 429 plus 5 l


Ціна для продажу: 3200,00 ₴


Чистка шкіряних меблів із засобами Chemspec

Шкіряні меблі здатні прикрасити будь-який інтер'єр. Однак ще при покупці таких диванів, крісел потрібно розуміти, що вони будуть вимогливими до догляду. В іншому випадку незабаром шкіряна поверхня втратить свій блиск і чудовий вигляд. Користуватися народною хімією небезпечно, оскільки великі шанси пошкодити ніжну шкіру. Краще віддати перевагу перевіреним засобам, таким як Chemspec.

Американський виробник дбає про якість препаратів для чищення шкіряних меблів, тому за їх допомогою ви зможете не тільки зберегти привабливий зовнішній вигляд виробів, а й продовжити їх термін служби. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти різноманітні продукти для догляду за шкіряними виробами. Робіть вибір та оформлюйте замовлення онлайн, ми будемо раді взаємовигідній співпраці.

Переваги використання Chemspec для чищення шкіряних виробів

Важливо! Chemspec використовується для чищення різних видів обробленої шкіри, навіть вінілової. З основних переваг коштів американського бренду користувачі відзначають:

  • Екологічність. До складу засобів «Чемпсек» входять натуральні речовини, такі як алое віра та ланолін, які дбайливо пом'якшують шкіру та зберігають її.
  • Доступна вартість. Кошти для полірування, очищення та освіження зовнішнього вигляду від американського бренду відрізняються прийнятним цінником, що робить їх доступними не тільки для професійних трейдерів, але й для побутового використання.
  • Ефективність. Кошти від американського виробника дозволяють очищати від різних забруднень, зберігати зовнішній вигляд шкіри та пом'якшувати її.
  • Просто використання. У комплекті з кожним засобом іде докладна інструкція.

Звертайтеся, у нас ви зможете купити засоби для догляду за шкіряними виробами недорого.

техніка