0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Професійна хімія Chemspec – десятиліття безумовного лідерства!

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором в Україні відомої у всьому світі компанії-виробника професійної хімії Chemspec (США).

Компанія Chemspec випустила безліч різних засобів для хімчистки текстилю та килимових виробів порошкоподібної, рідкої форми. Такі препарати дозволяють ефективно впоратися навіть із застарілими забрудненнями та повернути поверхні виробів презентабельний вигляд. Можуть використовуватись як професійними клінерами, так і в побуті.

Ще одна категорія продукції Chemspec - засоби для виведення плям. Це економні за витратою кошти, які якісно та швидко видалять плями різного походження (від кави, трави, жуйки, соку тощо). При покупці засобу для виведення плям бажано звернути увагу на рекомендації виробника, щоб зробити правильний вибір.

Необхідність нейтралізації запахів може виникнути з різних причин, однак у лінійці Chemspec є все необхідне, щоб упоратися з проблемним питанням. Професійні засоби дозволяють ефективно позбутися неприємних запахів на різних поверхнях, у тому числі стінах, підлозі, м'яких меблів, килимових покриттях та ін. Користувачі відзначають ефективність продукції та оптимальний баланс за співвідношенням ціна/якість. Це сучасні препарати, які добре зарекомендували себе серед українських споживачів.

Категорія «Спеціальні засоби», яка також є у лінійці Chemspec, дозволить зберегти вироби з ніжної шкіри (дивани, крісла та ін.) у повному порядку. Такі препарати легко очищають поверхню від різного виду забруднень, полірують та надають їй первісного лиску. Ви зауважите, що доглядати за шкіряними меблями стало набагато простіше та комфортніше.

Професійна хімія Chemspec дозволить підтримувати бажану гігієну, чистоту та презентабельний вид приміщень. У нашому каталозі є великий асортимент продукції американського виробника, яка може використовуватись як у вигляді концентрату, так і в розбавленому стані.