0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Американська компанія Chemspec пропонує широкий вибір коштів, які можуть використовуватися як для генерального, так і для щоденного прибирання.

Наприклад, у повсякденному житті можуть стати у нагоді продукти для нейтралізації неприємних запахів (зіпсованих продуктів, сечі, поту, гару тощо), а також засоби для виведення плям. У відгуках користувачі відзначають, що засоби ефективні та прості у застосуванні.

Рекомендації щодо використання Chemspec
Окремої уваги варто кошти Chemspec, які рекомендується використовувати при глобальному прибиранні. Це спеціальні продукти для очищення шкіряних поверхонь, хімчистки текстилю. Виробник попереджає, що до складу препаратів входять активні речовини, тому рекомендується працювати із застосуванням засобів індивідуального захисту. З будь-яких питань щодо використання препаратів «Чемспек» ви можете проконсультуватись у досвідчених менеджерів нашої компанії.

Важливо знати, що для досягнення оптимального результату необхідно чітко дотримуватись інструкції, яка йде в комплекті з кожним препаратом. Не можна перетримувати засіб на поверхні (текстильній, шкіряній та ін.). Попередньо бажано перевірити реакцію поверхні на вплив продукту. Для цього слід обробити невелику ділянку та змити засіб після позначеного в інструкції часу.