0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Американський бренд Chemspec відомий із 1968 року.

З моменту виходу на ринок виробник не перестає вдосконалювати якість продукції, використовуючи інноваційні технології та наукові дослідження. На даний момент лінійка цієї компанії представлена ​​більш як 100 продуктами. Спочатку виробник спеціалізувався на засобах для хімічного чищення килимових покриттів, проте зараз пропонує широкий вибір продукції для догляду за м'якими меблями, текстилем, шторами.

Для чого використовують засоби Chemspec

Компанія Chemspec комплексно підходить до виробництва нових продуктів, детально вивчаючи ринок хімії та товари інших виробників. Саме тому засоби американського бренду вважаються оптимальними за вартістю, після їхнього використання відсутні сліди хімії.

Товари «Чемспек» належать до професійної хімії, але завдяки простому використанню підходять і для побутових потреб. Допомагають позбутися різного виду забруднень (плям вина, кави, соку, жуйки та ін.), освіжити текстиль та шкіряні вироби. Кошти Chemspec відрізняються малою витратою, тому витрачаються дуже економно.

При підборі коштів рекомендується порадитись з професіоналами, які підкажуть оптимальний варіант у вашому випадку. Наприклад, для хімчистки текстилю можна використовувати суперекономне рідке засіб (на 10 літрів води потрібно не більше 10-20 г).