0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Відео з використання п'яновивідників можна переглянути нижче

  

  

Засоби для виведення плям - Stain Removers і Red X it в Україні

Засоби для виведення плям стали незамінними помічниками у багатьох господарствах, готелях, ресторанах та інших закладах, де щодня зустрічаються різні типи плям. Двоми дуже популярними засобами для виведення плям є Stain Removers («Видаліть плями») і Red X it («Червоний Х іт»), які заслужили репутацію надійних і ефективних продуктів.

Stain Removers

Stain Removers - це широкий асортимент засобів, розроблених спеціально для виведення різних типів плям. Вони мають універсальну дію і можуть бути успішно використані на текстильних поверхнях, таких як одяг, килими, меблі та інше. Stain Removers зазвичай містять потужні плямоочищувальні агенти, які швидко проникають у структуру плями і допомагають їх вивести.

Red X it 

Red X it - це інноваційний засіб для виведення плям, який спеціально розроблений для боротьби зі складними плямами, включаючи плями від крові, червоного вина, соку та інших кольорових рідин. Його особлива формула містить активні компоненти, які здатні розщеплювати пігменти плями та знешкоджувати їх, залишаючи поверхню чистою і без слідів.

Обидва засоби - Stain Removers і Red X it - мають декілька спільних переваг. Вони легко застосовуються, достатньо нанести засіб на пляму і дати йому діяти протягом деякого часу перед пранням або витиранням. Вони також мають широкий спектр застосування і підходять для багатьох типів тканин і матеріалів.