0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Kill Odor PLUS 5 l

chemspec-kill-odor-plus-5l

Ціна1950,00 ₴


Preloader

Kill Odor Plus - чудовий продукт з багатьма унікальними властивостями. Засіб відокремлює та емульсифікує (переводить в емульсію) жирні забруднення, нейтралізує запахи та підходить як для ворсових, так і твердих поверхонь. Об'єм – 3,8 л.

pH: 6.5 – 7.5
 
Властивості: Супер-потужний засіб для протоптаних доріжок, плямовиведення та усунення запахів
 
Область застосування: Засіб відокремлює та емульсифікує (переводить в емульсію) жирні забруднення, нейтралізує запахи та підходить як для ворсових, так і твердих поверхонь. Kill Odor Plus є потужним інструментом для видалення запахів в умивальних та туалетних кімнатах, де бувають серйозні проблеми із запахом сечі. При використанні на плитці стін і підлог засіб швидко проникає в шви і розчиняє сечові солі, виводячи їх на поверхню для легкого подальшого видалення, разом з тим безпечно очищаючи шви. Регулярне використання цього продукту з великим розведенням дозволить створити та підтримувати у приміщенні атмосферу свіжості
 
Норми витрати: Залежно від забруднень змішайте 400-900 мл. з 4 л.води.
 
Посібник із застосування: Використовуйте ручний або електричний розпилювач. Добре замочіть проблемні місця. Залишіть на деякий час. Ополосніть поверхню теплою водою.
 
Умови зберігання: Зберігати потрібно в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. Рекомендується використання захисних окулярів, рукавичок та маски. Може викликати подразнення шкіри та запалення очей.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.