0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Urine Contamination Treatment

Urine_Contamination_Treatment_Full_10

Ціна700,00 ₴


Preloader

Спеціально розроблений засіб для знищення запаху сечі, гару, тютюну. Пляшка-1 л

pH: 6.5-7.5
 
Властивості: Нейтралізує сильний запах сечі на килимах, оббивці та твердих поверхнях, а також запахи диму, гару, затхлості.
 
Область застосування:  Крім килимів та оббивки дозволяє усувати запах навіть з плитки, цементу, дерев'яної підлоги та інших твердих поверхонь.
 
Норми витрати: Засіб готовий до використання, але якщо запах не надто сильний, засіб можна розбавити з двома частинами води у співвідношенні 2:1 (вода: засіб).
 
Посібник із застосування: Визначити місце, забруднене сечею. Найлегше це зробити з ультрафіолетовою лампою, оскільки плями сечі світяться. Також можна використовувати детектор вологості. Просочити кожну пляму засобом. Почистити килим стандартним методом екстракції гарячою водою. Найбільш важкі ділянки можуть вимагати повторного застосування засобу. Нанесіть Urine Contamination Treatment нерозбавленим на килим та на підлогу. Покладіть нову підкладку і знову покладіть килим після того, як він повністю висохне.
 
Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах.
 
Заходи безпеки: Працювати в захисних гумових рукавичках! Зберігати у недоступному для дітей місці. Запах цього засобу може викликати роздратування у алергіків. Шкідливий при вдиханні та потраплянні усередину. Отруйна речовина, що роз'їдає. Може спричиняти опіки.
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.