0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Browning Treatment / Coffee Stain Remover 5 l

Browning_Treatment_5L_EU_Full_10

Ціна1150,00 ₴


Preloader

Плямовий вивідник і освітлювач потемнілої целюлози. Готовий до застосування ефективний засіб для виведення плям кави, чаю, дубильних речовин та барвників, впливає на свіжі та застарілі плями. Чудово видаляє потемніння оббивки та килима, пов'язане з перезволоженням. Об'єм - 3,78 л.

pH: 4,0-5,0
 
Властивості: Прозора рідина.
 
Область застосування: Ефективний засіб для виведення плям кави, чаю, дубильних речовин і барвників, впливає на свіжі та застарілі плями. Чудово видаляє потемніння оббивки та килима, пов'язане з перезволоженням.
Норми витрати: Готове до застосування
 
Посібник із застосування: Перевірити поверхню на сумісність із Browning Treatment .За допомогою серветки або розпилювача нанести засіб безпосередньо на ділянку забруднення, витримати деякий час потім вимокати залишки розчину за допомогою чистої серветки . Повторювати поки що проблемне місце не буде видалено або не буде знижено інтенсивність забруднення. Після застосування засобу для виведення плям зробити чистку поверхні засобом Формула 90.Для застарілих плям можлива попередня обробка Professional Spot Lifter
 
Умови зберігання: Зберігати Browning Treatment/Coffee Stain Remover потрібно в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. Рекомендується використання захисних окулярів, рукавичок та маски. Може викликати подразнення шкіри та запалення очей.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.