0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Dye Gone Refills

shot_35

Ціна3000,00 ₴


Preloader

Двокомпонентний засоб для виведення плям

Двокомпонентний засоб для виведення плям спеціально розроблений для видалення найскладніших і дуже застарілих плям таких як , плями від кави, чаю червоного вина, тваринного і рослинного жиру, плями від соусів, енергетичних напоїв і т.д. Також ефективно видаляє ореоли залишені на поверхні іншими засобами для виведення плям і засобами для чищення. Можливе застосування для виведення кольорових плям від маркерів, фарб, ліків. розчинників.

Перед застосуванням протестуйте засіб у непомітному місці. Для цього нанесіть небагато засобу на поверхню і візьміть білу бавовняну тканину і промокніть те місце, куди було нанесено засіб. Якщо на тканині не залишилося явних слідів забарвлення матеріалу, що очищається, то засіб придатний для використання.

pH: 9.5-10.5
 
Властивості: Прозора рідина
 
Область застосування: Призначений для видалення дуже складних застарілих плям кави, чаю, різних соусів, червоного вина, коли, коктейлів, соків тощо.
 
Норми витрати: готовий до застосування
 
Посібник із застосування: Перед застосуванням протестуйте засіб у непомітному місці на переносимість покриття на вплив засобу для виведення плям. Нанесіть Dye Gone Refills за допомогою розпилювача безпосередньо на пляму , після того, як пляма зникне, промийте водою і просушіть.
 
Умови зберігання: Зберігати в прохолодному місці.
 
Заходи безпеки: При роботі користуйтеся засобами індивідуального захисту.

.