0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Enzall (Энзал) 2,7 kg

shot_12

Ціна1800,00 ₴


Preloader

Enzall (Ензал)

Преспрей для попередньої обробки плям перед основним чищенням поверхні. Завдяки активним ензимам, що входять до складу засобу, ефективно розчиняє застарілі плями бруду, жиру, крові, блювотних мас а також плями від усіх білкових з'єднань. Маса - 2,72 кг.

pH: 11.5-12.5
 
Властивості: Порошок білого кольору.
 
Область застосування: Видаляє важкі протеїнові жири, олії, бруд, білкові забруднення, кров, блювотну масу і т.д. з килимових покриттів та текстильних поверхонь.
 
Норми витрати: Залежно від інтенсивності забруднень застосовують від 1 до 3 мірних ложок на 4 л. гарячої води до 60С
 
Посібник із застосування: Робочий розчин готувати перед застосуванням. Для кращого результату рекомендується розчиняти порошок у теплій воді, перемішувати суміш 2-3 хвилини до повного розчинення. Засіб нанести цілеспрямовано на забруднення і залишити на час від 5 до 60 хвилин.
 
Умови зберігання: Зберігати Ензол Бустід потрібно в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. Рекомендується використання захисних окулярів, рукавичок та маски. Може викликати подразнення шкіри та запалення очей.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.