0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Heavy Duty Soil Lifter 1 l

4558

1 l
Ціна650,00 ₴


Preloader

Heavy Duty Soil Lifter Універсальний засіб на основі розчинників, що застосовується для чищення оббивки м'яких меблів килимових покриттів та інших ¦текстильних виробів.

pH: 7,5-8,5
 
Властивості: Прозора рідина жовтого кольору.
 
Область застосування: Універсальний засіб на основі розчинників застосовується для чищення оббивки м'яких меблів килимових покриттів та інших текстильних виробів.Може використовуватися як: основний засіб для хімічного чищення м'яких меблів та килимових покриттів ,підсилювач дії лужних засобів ,як засіб для сухого хімічного чищення, засіб для виведення плям. Без праці видаляє плями забруднення від синтетичних масел, різних фарб, смол, гуталіна, маркерів, чорнил, та інших забруднень, що важко виводяться.
 
Норми витрати: Для вологої хімчистки (пре-спрей) м'яких меблів застосовують розчин 740 мл.засоби на 4 л. холодної води. Для вологої хімчистки килимових покриттів (пре-спрей) застосовують 740 мл. кошти на 4 л. холодної води. Для сухої хімчистки м'яких меблів чи килимових покриттів застосовують у чистому вигляді. Для виведення плям застосовують у чистому вигляді. Для посилення дії основного миючого лужного засобу додати 250мл. на 4 л. готового розчину.
 
Посібник із застосування: Перед початком роботи перевірте засіб на стійкість барвників поверхні, що очищається. Для вологого чищення м'яких меблів або килимових покриттів нанесіть готовий розчин на матеріал, що очищається, за допомогою розпилювача витримайте розчин на поверхні кілька хвилин, потім потріть поверхню м'якою щіткою, після закінчення процедури очищення видаліть залишки за допомогою ополіскувача.
 
Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. Рекомендується використання захисних окулярів, рукавичок та маски. Може викликати подразнення шкіри та запалення очей.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.