0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Paint-Oil-Grease Remover 1 l

Paint_Oil_Grease_Remover_1qt_Full_10

Ціна950,00 ₴


Preloader

Paint-Oil-Grease Remover 1 l Засоби для виведення плям

на основі розчинників для видалення плям від фарб,синтетичних масел, слідів від кулькових ручок,гуталіну,маркера і т.д. з килимових покриттів. Об'єм - 1 л.

pH: нейтральний
 
Властивості: Прозора рідина з легким запахом розчинника.
 
Область застосування: Універсальний рідкий засіб для виведення плям. Ефективно видаляє жирні плями, масляні плями, фарбу, жуйку, клей та ін. Призначений для ефективного чищення килимових покриттів, м'яких меблів та інших текстильних поверхонь. Залежно від рівня забруднення для застосування може бути змішаний з водою. Після застосування рекомендується загальне чищення виробу засобом. Формула 90.
 
Норми витрати: Не розбавляти.
 
Посібник із застосування: Протестувати в малопомітному місці. Нанесіть цю речовину на чистий білий шматочок тканини або спеціальної серветки, видаляйте плями від країв до центру. Вимокайте чистим білим шматком тканини або спеціальною серветкою сліди видалення плями. Після застосування рекомендується загальне чищення поверхні.
 
Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Заходи безпеки: Зберігати в недоступному для дітей місці, щільно закритому контейнері. Чи не підносити до джерел відкритого вогню, не палити поблизу. Уникати контакту з очима та шкірою. У разі потрапляння негайно промити водою та проконсультуватися у лікаря.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.