0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Prekleen Enzyme Soil Lifter 2,7 kg

PreKleen_Full_10

Ціна1850,00 ₴


Preloader

Prekleen Enzyme Soil Lifter 2,7 kg

Потужний, концентрований порошкоподібний засіб на основі ензимів, призначений для попередньої обробки забруднень (плям) на килимових покриттях, оббивці м'яких меблів та інших текстильних виробів перед процесом хімічного чищення.

pH: 8,0-9,0
 
Область застосування: Prekleen Enzyme Soil Lifter – потужний, концентрований порошкоподібний засіб на основі ензимів, призначений для попередньої обробки забруднень (плям) на килимових покриттях, оббивці м'яких меблів та інших текстильних виробів перед процесом хімічного чищення. Призначено для видалення білкових забруднень, плям крові, чаю, кави, рослинних та тваринних жирів, сечі та інших забруднень органічного походження.
 
Норми витрати: Розбавляється в пропорції 30-60 г (1-2 мірних ложок) на 4 л води
 
Посібник із застосування: Перед застосуванням засобу, протестуйте розчин на сумісність з оброблюваною поверхнею. Нанесіть готовий розчин безпосередньо на забруднення або пляму витримайте на поверхні 5-15 хв, потім зробіть хімічне чищення поверхні. Для видалення плям крові використовуйте охолоджений розчин до кімнатної температури. Робоча активність готового розчину складає 12 годин з моменту приготування.