0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Professional Spot Lifter

Professional_Spot_Lifter_Full_10

Ціна700,00 ₴


Preloader

Professional Spot Lifter Засіб для виведення плям на водній основі

для видалення плям від рову, безалкогольних напоїв, легких мастил, масел, смол, кави, молока, чаю, мастик, фарб для копіювальних апаратів, сажі та інших плям. Об'єм - 1л.

pH: 8.5 – 9.5
 
Властивості: Прозора рідина з цитрусовим ароматом.
 
Область застосування: Рідкий засоб для виведення плям на водній основі. Бережний для волокон, але нещадний до забруднення! Схвалений всім текстильних поверхонь. Ефективно видаляє плями крові, безалкогольних напоїв, легких мастил, масел, смол, кави, молока, чаю, мастик, фарб для копіювальних апаратів, сажі та інших плям. Створення кошти стало результатом 26 років досліджень та розвитку. Відзначений знаком Woolsafe (Безпечно для вовни).
Норми витрати: Готово до вживання.
 
Посібник із застосування: Не розбавляти. Для маленьких поверхонь нанесіть речовину на чистий білий шматок тканини, а потім ретельно протріть забруднену поверхню. Для великих поверхонь продукт може бути нанесений спреєм. Потім промокніть (не тріть) чистим сухим білим шматочком тканини, щоб видалити надлишки вологи. Ополосніть водою або почистіть всю поверхню миючим засобом.
 
Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Заходи безпеки: Необхідно дотримуватися загальноприйнятих правил техніки безпеки при роботі з хімічними продуктами.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.