0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Rust Remover (Раст Римувер)

Rust_Remover_quart_Full_10

Ціна650,00 ₴


Preloader

Rust Remover (Ріст Римувер)

Засіб для видалення іржі з килимових покриттів та оббивки м'яких меблів. Об'єм -1л.

pH: 1.0-2.0
 
Властивості: Прозора рідина
 
Область застосування: Може використовуватися на килимах, оббивці м'яких меблів та інших текстильних поверхнях. Спеціально розроблений засіб для видалення плям іржі з килимових покриттів. Швидко та ефективно відчистить поверхню, взаємодіючи із забрудненням на молекулярному рівні.
 
Норми витрати: Не розбавляйте
 
Посібник із застосування: Нанесіть Rust Remover на білу бавовняну тканину, дотримуючись обережності - не дозволяйте речовині контактувати зі шкірою. Нанесіть засіб на пляму, не тріть. Коли пляма зникне, почистіть поверхню лужним миючим засобом. Дайте поверхні висохнути.
 
Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Запобіжні заходи: Рекомендується використання захисних рукавичок, окулярів та маски. Зберігати у недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. У разі потрапляння промивати водою протягом 15 хвилин. Негайно звернеться до лікаря. Може викликати подразнення шкіри та запалення очей. Розкладається мікроорганізмами.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.