0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Anti Static Spray 5 l

shot_222

Ціна1350,00 ₴

Preloader

Рідкий антистатик. Для зняття статичного електричного 

pH: 4.0-5.0
 
Властивості: Нейтралізує статичну електрику завдяки металевим частинкам, що входять до складу, що поширює іони. Результат досягається одним нанесенням. Висихаючи, продукт утворює колоїдний кристалічний залишок, що відштовхує забруднення.
Область застосування: Підходить для більшості текстильних поверхонь.
 
Норми витрати: 2 л. кошти на 4 л. води
 
Посібник із застосування: 1. Почистіть килим будь-яким відповідним методом. Перед застосуванням Anti Static Spray поверхня має бути чистою. 2. Приготуйте розчин Anti Static Spray відповідно до інструкції – змішайте 2 л Anti Static Spray та 4 л води 3. Використовуючи чистий, стійкий до корозії розпилювач, рівномірно нанесіть розчин. 4 літри розчину вистачає для обробки приблизно 200 кв.м. 4. Злегка розітріть розчин за допомогою щітки, для кращого проникнення засобу в глибину волокон. 5. Не використовуйте розпилювач для Anti Static Spray для роботи з іншими засобами. 6. Просушіть. Не використовуйте килим до повного висихання.
 
Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах, при кімнатній температурі, щоб не зіпсувати якість продукту.
 
Запобіжні заходи: Рекомендується використання захисних рукавичок, окулярів та маски. Зберігати у недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима та шкірою. У разі потрапляння промивати водою протягом 15 хвилин. Негайно звернеться до лікаря. Може викликати подразнення шкіри та запалення очей. Розкладається мікроорганізмами.
 
Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих та чистячих засобів та додатковим положенням щодо біологічного розпаду сировини.

техніка