0
Корзина
 x 
Корзина пуста

Нейтралізація запахів


Критерій сортування
Показано 1. 3 із 3


Kill Odor Citrus 5 l


Ціна для продажу: 1600,00 ₴


Kill Odor PLUS 5 l


Ціна для продажу: 2000,00 ₴


Urine Contamination Treatment


Ціна для продажу: 750,00 ₴


Нейтралізація запахів Чемспек

Грамотно позбавляємося неприємних запахів!
Останнім часом зросла необхідність швидкої нейтралізації неприємних запахів, які з'являються в силу різних причин на тих чи інших предметах меблів, на підлозі, стінах та інших поверхнях. Зрозуміло, для отримання оптимального ефекту необхідно використовувати професійні хімічні засоби, які встигли гідно себе зарекомендувати. При цьому загальний асортимент подібних коштів з кожним днем ​​зростає і розширюється. Зараз багато сучасних відомих компаній виробники дуже активно займаються випуском подібної продукції, тому тепер можна вибрати для себе гідне рішення, як за вартістю, так і за якістю.
В даний час особливою популярністю користуються кошти від відомої компанії Chemspec, які абсолютно нешкідливі і при цьому не мають будь-яких різких запахів. Дійсно нейтралізація запахів Чемспек дозволяє дуже швидко і легко позбутися дуже неприємного запаху сечі та інших, подібних, стійких запахів на килимах, оббивці і різних твердих поверхнях. Варто зазначити, що нейтралізація запахів Кемспек крім стандартних килимів і оббивок дозволяє швидко усувати неприємні запахи навіть з дерев'яних підлог, плитки, цементу, вінілу, бетону та інших подібних твердих поверхонь. Судячи з багатьох позитивних відгуків і коментарів, сучасні засоби для нейтралізації запахів від відомої торгової марки Чемспек – це найякісніші, найактивніші нейтралізатори, які вступають у хімічну взаємодію саме з тими речовинами, які викликають неприємні запахи. Завдяки своїй практичності та високій якості, подібні засоби зараз досить часто використовуються у професійному клінінгу та глобальних прибираннях.
Важливо знати, що нейтралізація запахів Chemspec дозволяє швидко позбутися стійких і застарілих запахів гару, поту, блювання, плісняви, різних зіпсованих продуктів та багато іншого. При цьому слід зауважити, що використовувати подібні засоби в наш час дуже просто - достатньо розбавити подібні засоби, відповідно до технічної інструкції, розпорошити на необхідну поверхню, почекати деякий час (для досягнення позитивного результату) і після цього змити простою звичайною чистою водою. Нейтралізація запахів чемспів – можна бути повністю впевненим у бездоганній якості будь-якого прибирання.